פוסטים

מגדל טוקיו

'admin'

'admin'

אחד הסמלים של טוקיו, דומה באופן מחשיד לאחד הסמלים של פריז. אבל מגדל טוקיו הוא למעשה מגדל הברזל הגבוה ביותר בעולם, ולמרות שהוא עוצב בהשראת מגדל אייפל בפריז, הוא גבוה ממנו ב-13 מטרים. עד שנת 2012, הוא היה גם הבניין הגבוה ביותר בכל טוקיו. מעשית, המגדל משמש כאנטנת שידור ענקית, שאפשר לראות מכמעט כל מקום בעיר.

תוכלו להגיע לפלטפורמה האמצעית (והראשית) של המגדל, בגובה של 150 מטרים, באמצעות מעלית או בטיפוס איטי של 600 מדרגות (שתי האפשרויות הן בתשלום). שם יחכה לכם נוף מעולה של העיר (על אף שיהיו בניינים גבוהים מכם), וגם רצפת זכוכית שאינה מומלצת למי שסובל מפחד גבהים. על הפלטפורמה ישנה גם חנות מזכרות ובית קפה עם מחירי תיירים מובהקים.

 יפן מגדל טוקיו

מהפלטפורמה הראשית, תוכלו לעלות במעלית לפלטפורמה העליונה, בגובה 250 מטר. זו נקודת התצפית הגבוהה ביותר בטוקיו, ובימים טובים תוכלו אפילו לראות את הר פוג'י באופק. 

איך מגיעים

באמצעות הרכבת התחתית, הגיעו לתחנת אונרימון (Onarimon) שעל קו מיטה (Mita); לתחנת אקבנבאשי (Akabanebashi) שעל קו אואדו (Oedo) או לתחנת קמיאצ'ו (Kamiyacho) שעל קו היביאה (Hibiya). כל התחנות האלו נמצאות במרחק של כ-5-10 דקות הליכה מהמגדל. 

פרטים טכניים

-המגדל פתוח למבקרים מדי יום בין השעות 9:00 עד 23:00 (כניסה עד 22:30).

-כניסה לפלטפורמה הראשית עולה 1200 ין לאדם, כניסה לפלטפורמה הראשית והעליונה עולה 3000 ין (או 2800 בהזמנה מראש באתר).

השאירו פרטים כאן וסוכן נסיעות ישמח לעמוד לרשותכם

מתכננים טיול מאורגן ליפן? מסע מאורגן בעקבות הקולינריה העשירה, ההיסטוריה המרתקת, המקדשים המרהיבים, הרי הגעש, הנופים המדהימים – בטיול ליפן.